• Свеж
YZZSJC Електрични Камини Врежан Декоративни Кабинет Мантија Електрични Камини LED Симулација Пламен Камин Heaterelectric Дневници за Камин 130x110x33cm Електричен Камин Печка Гре

YZZSJC Електрични Камини Врежан Декоративни Кабинет Мантија Електрични Камини LED Симулација Пламен Камин Heaterelectric Дневници

Rating 
DEN 1103.76

Од стока
Во магацинот

Материјал : Метал, Стакло Прегреат заштита, грејач веднаш ќе се исклучи пред да overheating I сум горд на нашата услуга, вашето задоволство отсекогаш бил нашиот извршување, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да одговориме за вас, и ви посакувам среќен живот!Тоа е домот за забавни пријатели во дневната соба, учење и работа во студијата е многу шармантна;Електричен Камин ви држи топло, а изгледа одлично да го прават тоа.Чистење и Нега : Прашина и избрише со сува крпа и, доколку е потребно, влажна крпа може да се користи ретко.Мулти-Функција : Тоа е ефикасен камин, но, исто така, може да биде декорација, можете да додавате слики, ТВ, Божиќ украси, направете ја вашата соба на топло место.Име : Електрични Fireplace Size : 130x110x33cm Power : 15 W, пак на топлинската 2 датотеки и 1 датотека 600 W, целосно отворен 1500 WWeight : 50 kg Packing листа Mantelpiece + декоративни печка core (или греење на печка-core) + далечински управувач.Реална пламен ефект со блескав се најавите и ember кревет може да се управува со или без топлина, обезбедување на средината на нежна возен оган сите во текот на годината.Без разлика дали сакате да креирате еден интимен амбиент за вашиот следен at-home датум ноќ или да се создаде пријатна средина за да навивам во чекор со вашите омилени книги, навистина може да го одреди расположението.

Детални спецификации

Додатоци на производи