• Свеж
Фунта Печат SSI900012304GR600X12 Спирала Рана Заптивка со Флексибилни Додатен за 12 Цевката, Притисок Класа 600#, 12.875 ID, 18 OD, на 304 Нерѓосувачки Челик Windings/Графит (Пакување од 12)

Фунта Печат SSI900012304GR600X12 Спирала Рана Заптивка со Флексибилни Додатен за 12 Цевката, Притисок Класа 600, 12.875 ID, 18 OD,

Rating 
DEN 6082.08

Од стока
Во магацинот

Јаглероден Челик надворешниот прстен.20 јасно Гравирани во сите дихтунзи.Инсталација Совет : Проверете дали страната се соочува со се чисти и во добра состојба.Заптивка Идентификација Ознаки Бара од ASME B16.Фунта Печат & Снабдување Стил 9000 - 304 од не ' Рѓосувачки Челик Спирала Рана Дихтунзи се прецизност-инженерните запечатување решение за рамен и покренати се соочуваат со прирабници и flanged зглобовите.

Детални спецификации

Додатоци на производи