• Свеж
NJOY Нерѓосувачки Челик Забава Стапче Испорачува Неверојатни Простата и Г-точката Стимулација

NJOY Нерѓосувачки Челик Забава Стапче Испорачува Неверојатни Простата и Г-точката Стимулација

Rating 
DEN 1656.00

Од стока
Во магацинот

Обезбедува неверојатно Г-точката стимулација за жените.Исто така, совршено обликувани за стимулација на простатата кај мажите.Ви овозможува да и се даде и прими.Исто така, може да се користи во туш, када, базен ot топла када.Забава Стапче е неверојатно разновиден пријатно возрасни играчка која обезбедува многу повеќе отколку повеќето.Нејзината едноставна полиран 100% од нерѓосувачки челик, градежништвото, и анатомски дизајн ви овозможи да се обезбеди лист поплави G-тенџере стимулација за жени, анален стимулација за мажи & жени, и стимулација на простатата кај мажите.

Детални спецификации

Додатоци на производи