• Свеж
ALGWXQ за Безбедност на Децата Нето Најлон Заштита Нето Оградата Скалите Безбедност Пребивање Балкон Banister Заштита Куче, Мачка Нето, Индивидуализира Боја : 5cm мрежа, Го?

ALGWXQ за Безбедност на Децата Нето Најлон Заштита Нето Оградата Скалите Безбедност Пребивање Балкон Banister Заштита Куче, Мачка

Rating 
DEN 4763.28

Од стока
Во магацинот

- Безбедност потсетник : Проверете ја безбедноста нето редовно за било скриени опасности предизвикани од различни надворешни или човечки фактори за да се заштити безбедноста на децата.Користење на парична казна изработка и саќе дизајн за да се обезбеди одлична видливост.- Оваа долготрајна безбедност нето обезбедува сигурна игра на животната средина за децата на оградата.Кога не ви треба, можете да превиткајте го за лесни за складирање.>> Сигурен и високо-квалитетни материјали : деца скалило нето-е направен од дебела и тешко нето, трајни, перат и водоотпорна. - Инсталирање на јаже мрежи за децата за да се спречи децата од паѓање од опасни височини, како што се скалите, балкони, прозорци и др.Безбедно да се заштити вашите деца и домашни миленици. >> Безбедност нето апликација : семејството балкон, скалите, дворот полн падне превенција безбедност нето, детски кревет, игралиште за безбедност нето, отворено ограда, градилиштето за безбедност на нето камион кутија нето маска, контејнер за заштита на нето и др.Ви благодариме.Ние ви обезбеди со целосна услуга.Име на производ : Безбедноста на Децата Net Rope Дебелина : 6mm Rope Дупка Простор : 10см, 5cm Safe Мрежа Материјал : Nylon Features на заштитни нето : - јажето нето-е лесно да се инсталира, поврзува со железни или дрвени огради и прозорец тремови, погодна за внатрешна и надворешна балкони.

Детални спецификации

Додатоци на производи