• Свеж
DKC Ножеви (4 5/18 vs 40) Продажба DKC-86 Бела Фокс Дамаск Skinner Ловечки Нож 9 Долго 5 Сечилото 9.2 оз Висока Класа Изгледа Неверојатна се Чувствува Одлично во својата Рака и да Џе

DKC Ножеви (4 5/18 vs 40) Продажба DKC-86 Бела Фокс Дамаск Skinner Ловечки Нож 9 Долго 5 Сечилото 9.2 оз Висока Класа Изгледа Неверојатна

Rating 
DEN 2016.00

Од стока
Во магацинот

DKC-86 БЕЛА ФОКС Дамаск Skinner Ловечки Нож 9"Долго 9.2 оз Дамаск Целосна Танг Бела Коска се Справи.ompare да Ножеви 2 до 4 пати на трошоците.РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ОД СТРАНА НА ЗАНАЕТЧИИ !Види ја нашата целосна линија на DKC Ножеви.Нож мерења-тежини се приближуваме и може да се разликуваат од нож за да нож.Доаѓа со sheaths која може да варира од сликата, поради производство многу.ur Дамаск Челик има Над 252 Слоеви на 15 N20 & 1095 челик.

Детални спецификации

Додатоци на производи