• Свеж
Homyl Не-Хаос Птица Внесувач,Папагалот Автоматски Фидер со Костур Кафез Додатоци за Budgerigar Канарските Cockatiel Финч Parakeet

Homyl Не-Хаос Птица Внесувач,Папагалот Автоматски Фидер со Костур Кафез Додатоци за Budgerigar Канарските Cockatiel Финч Parakeet

Rating 
DEN 297.12

Од стока
Во магацинот

91inch - Врвот : Прибл.Бидејќи на прикажување и светлосни ефекти, monitor settings,итн.Вкупна Висина : Околу.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката. * Одвојување на зрно или семе од лушпи и птица срање спречи птица eatting срање.Опис : - Лесно да се поправи за да птици во кафез користите една завртка и еден мал arcylic парче само!Тоа доаѓа со јасно акрилик птица костур дека maks птица удобно се залага за време на храна време. - Погоден за parakeets, Hyeonpung,сколовранците,mynah,lovebirds, cockatiels, canaries, мали conures, и други слично големина птици. - Вашиот птица влегува и го јаде, оставајќи трупот и uneaten семе зад себе во коритото како преграда подолу! - Поделбата на зрно или семе од лушпи и птица срање спречи птица eatting срање. * Се соберат на арпа во мала кутија на дното за да се направи простор чисти.

Детални спецификации

Додатоци на производи