• Свеж
ЧЕЛИЧНОТО ЈАЖЕ НАПРСТОК 5MM 3/16 ИНЧЕН BZP ЦИНК ПОЗЛАТЕН ЧЕЛИК (пакување од 100)

ЧЕЛИЧНОТО ЈАЖЕ НАПРСТОК 5MM 3/16 ИНЧЕН BZP ЦИНК ПОЗЛАТЕН ЧЕЛИК (пакување од 100)

Rating 
DEN 1099.20

Од стока
Во магацинот

Цинк Позлатен Челични Јажиња Fixings.Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наши клиенти коментари.водоотпорна ограда одредување.челичното јаже линк.galvanised синџир линк.Голем број на Цинк Позлатен Челик синџир на додатоци и приклучоци за поправка линкови, turnbuckles, U завртки, окови, и carbiner snap куки за да се покријат повеќето aplications.

Детални спецификации

Додатоци на производи