• Свеж
LSNLNN Тоалетни Четки, Тоалет Четка Бања Хардверски Додатоци позлатени Врежан Тоалет Четка со Керамичка Чаша Носителот

LSNLNN Тоалетни Четки, Тоалет Четка Бања Хардверски Додатоци позлатени Врежан Тоалет Четка со Керамичка Чаша Носителот

Rating 
DEN 5935.68

Од стока
Во магацинот

☆Поради Разликата помеѓу Различни Монитори,Сликата Може да Не ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот.Ние Гарантираме за Стилот е Иста Како што е Прикажано на Слики. ☆Модерен ергономски Дизајн - во Тоалет Четка е Дизајниран за Хигиена и Естетика, Одржување на Вашиот Тоалет Чисти. ☆Водоотпорен и Практична настава : Силна Деконтаминација за да се Спречи Бактериски Регенерација.Тоа Може да Се Чисти во Секое Време и Ќе Не Боли Површината.Тоа Може да Се Користи после Миење. ☆Трајни и Практична Рачка.Без да Остават Гребнатини, Трајни производи за Дома Чистење Употреба. ☆Дискот Дизајн на Нашите Тоалет Четка Штити Рацете од Дамките и Нота во Бањата.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Hours Material : Copper Cup Материјал : Ceramic Brush Тип : Трајни Тоалет Brush Holder Завршна Површина : Бакар-Обложено Titanium Installation Метод : Punching Packing : Тоалет Четка+Тоалет Четка Носителот X1(Не се Вклучат и Други Работи).

Детални спецификации

Додатоци на производи