• Свеж
3 X Kantek Хартија Пешкир Фармацевт, Јасно Акрилик, 11.5 x 6.75 x 4.2 Инчи (AH190)

3 X Kantek Хартија Пешкир Фармацевт, Јасно Акрилик, 11.5 x 6.75 x 4.2 Инчи (AH190)

Rating 
DEN 1439.76

Од стока
Во магацинот

Многу од 3. Ѕид ИЛИ Контра врвот.Одговара на Повеќето Мулти-свитка на хартија за крпи, како и C-пати хартиени крпи.Детали за производот : Општо Димензии : 11 7/8"w x 6 7/8"h Ѕид ИЛИ Контра врвот Јасно акрилик Одговара на Повеќето Мулти-свитка на хартија за крпи, како и C-пати хартиени крпи.

Детални спецификации

Додатоци на производи