• Свеж
Фишер-Цена Оди Бебе Оди Седат-да-Индексирање Поларните Увеселителен парк

Фишер-Цена Оди Бебе Оди Седат-да-Индексирање Поларните Увеселителен парк

Rating 
DEN 2133.60

Од стока
Во магацинот

Бебето ќе слушнете пеат-заедно песна или ditty и други звучни ефекти, додека мечка носот се пали во време на музика.На крајот на увеселителен парк топки ќе се вртат околу и да се соберат на бебето поларна мечка стомакот.Бебето ќе слушнете пеат-заедно песна или ditty и други звучни ефекти, додека мечка носот се пали во време на музика.Седи-да-Стои поларните увеселителен парк нуди два начини на игра и да расте со бебето развој од седење за индексирање.

Детални спецификации

Додатоци на производи