• Свеж
Птици Креветчето Бел Рачно Изработени Подароци Шарени Бебе Играчка На Бебето Креветчето Мобилни Бебе Кревет Виси Играчка

Птици Креветчето Бел Рачно Изработени Подароци Шарени Бебе Играчка На Бебето Креветчето Мобилни Бебе Кревет Виси Играчка

Rating 
DEN 1423.44

Од стока
Во магацинот

Бебето Креветчето Мобилни Кревет Бел Носителот Рака Заградата направени од пластика, играчки се направени од Не-плетени Ткаенини.Секоја мобилна игра Само Еден утешителен чиста и светла песна.Висина : 67 cm/26.38 инчи.Може да се прилагоди, ве молиме контактирајте не за големина што ви треба, инаку ние ќе брод објектот во оригинална големина за вас.Подарок за Новородено!.Бродови од Хонгконг.Наменета за бебиња од раѓање до 24 месеци, Тој е направен за задоволство на бебињата и да се стимулира нивната природна љубопитност.Секој пакет содржи Бебе Креветчето Мобилни Кревет Бел Носителот Рака Заградата и Правец-up Музичка Кутија и играчки.Тоа е важен производ за бебето и расадник.Играчки се направени од не ткиво ткаенина.Ве молиме имајте на ум : Може да се прилагоди, ве молиме контактирајте со нас за бои ви се допаѓа, инаку ние ќе брод објектот во оригиналната боја за вас.Секоја мобилна игра Само Еден утешителен чиста и светла песна, тоа е Брамс Lullaby или Моцарт Lullaby(по случаен избор).

Детални спецификации

Додатоци на производи