• Свеж
100 - 9 x 12 Поли Јасно Пластика, Т-Маица / Облека Кеси 1 Мили 2 Назад Размавта Заклучување (2 Парчиња)

100 - 9 x 12 Поли Јасно Пластика, Т-Маица / Облека Кеси 1 Мили 2 Назад Размавта Заклучување (2 Парчиња)

Rating 
DEN 261.60

Од стока
Во магацинот

100 - 9 x 12" Торби Со Назад Размавта Заклучување( Пакување од 2). 1 Мили Дебели.Кристално јасна - нема да жолта.ФДУ во Согласност.Лесни, идеален за заштита на flatware, храна и облека.Лесен-за-затвори капакот над ткаенината брзо се заклучува во стока.Нема касета е потребно.Идеален за заштита на flatware, храна и облека. 2" пати во текот размавта.Материјал : 100% богородица со ниска густина Полиетилен, Сулфур слободни, Amide, Амин, & Силикон слободни, Латекс слободни.Рециклираат #4. 9" x 12" 1 Мили Дебели.Кристално јасна - нема да жолта.ФДУ во Согласност. 2" пати во текот размавта, па можете да го користите сите на 9" x 12" за производот.Овие се со висок квалитет, флексибилни пластични кеси.Не крцкава.Нема касета или лепило печат.Лесни, идеален за заштита на flatware, храна и облека.Овој оглас е за 2-100 пакети. (200 кеси).

Детални спецификации

Додатоци на производи