• Свеж
5PC Божиќ Печати Face_Mask,Дише Обновливи Мие Устата Заштита за Жените и Мажите (Среќен Божиќ/10PCS/J)

5PC Божиќ Печати Face_Mask,Дише Обновливи Мие Устата Заштита за Жените и Мажите (Среќен Божиќ/10PCS/J)

Rating 
DEN 575.76

Од стока
Во магацинот

Брзо сушење, дише, удобно и мека.Изработени од еколошки материјали, влага-доказ, не-токсични, не-иритирачки, меки и удобни.Дише материјал и симпатична модели, што ја прави корисна и модерен.Големина : 28 × 13cm,Една Големина Одговара на повеќето Возрасни.Специјален дизајн Реши Комуникациски Бариери, обезбедува заштита наспроти прашина, автомобилот издувни гасови, полен, итн.Полиестер,удобно И Мека.

Детални спецификации

Додатоци на производи