• Свеж
DAMAR 500R3CL/RS Блескаво Сијалица 500W 130V

DAMAR 500R3CL/RS Блескаво Сијалица 500W 130V

Rating 
DEN 299.28

Од стока
Во магацинот

БЛЕСКАВО СИЈАЛИЦА 500 W 130 V.Блескаво Светилка.Осветлување.DAMAR 500w 130v Груба Услуга Поплава Сијалица, Објект# : 00517 C Индустрија Ставка. : 500 R3 CL/RS 130 V ГРУБА Опис на услугите : E39 4000 AVG ЧАСОТ 5300 LUMENS Должина : 6.8" / 172.72 мм Дијаметар : 5" / 127.00 mm Мин Започнете Temp : 0 С, -18 Ц Volts : 130 W : 500 Avg.Животот Часови : 4,000 Облик : R40 База Тип : E39 име магнат Завртка Заврши : Јасно Филамент : C-9 3 ПОДДРЖУВА MOL : 6.80 во. (172.72 мм.) Дијаметар : 5.00 во. (127.00 мм.) Пакет Количина : 1.

Детални спецификации

Додатоци на производи