• Свеж
Мали Нога 11571 Играчки

Мали Нога 11571 Играчки

Rating 
DEN 847.92

Од стока
Во магацинот

На ковале игра со чекан, а плута табла, bullen ноктите и мали дрво и хартија елементи со еднорог и принцезата теми.Нуди безброј комбинации и креативните можности додека промовирање на развојот на креативноста, фината моторика вештини, па дури и со употреба на чекан и ноктите.Оваа изработката поставите доаѓа добро спакуван во шарки пакување со прегради.Вкл.осум образец слики кои лесно можат да бидат копирани.Идеално одговара како подарок за младите еднорог и фантазија навивачи на возраст од 6 години и нагоре.Магичен изработката забава со чекан и bullen ноктите Опремени со плута табла, чекан, ноктите и разни дрвени елементи, децата може да се создаде сите видови на мотиви со оваа игра ковале.Дали тоа е принцеза, на бајка замокот или еднорог, овој сет содржи сè што бара да чекан од некоја волшебно слика.Кој треба идеи на почетокот едноставно можете да го зграби една од осум сликовни шаблони, и исклучено тие да одат.

Детални спецификации

Додатоци на производи