• Свеж
Торба За Лаптоп 15 Инчен Бизнис Компјутерски Торби Ракав Торба Dragonfly Инсекти Сина

Торба За Лаптоп 15 Инчен Бизнис Компјутерски Торби Ракав Торба Dragonfly Инсекти Сина

Rating 
DEN 792.00

Од стока
Во магацинот

Дизајн 2 : Во топ-натоварени патент може да се лизга непречено, и можете да го користите лаптоп погодно.15(L) x 11(W) инчи : Забелешка : Погоден за 15-15.4 инчи Лаптоп, компјутер, таблет и сл.За намалување на штетата предизвикана од случајно судир и стружење.

Детални спецификации

Додатоци на производи