• Свеж
ЛЕНОВО TOPSELLER работна СТАНИЦА Thinkpad P15s G2 I7-1185G7 3.0 G

ЛЕНОВО TOPSELLER работна СТАНИЦА Thinkpad P15s G2 I7-1185G7 3.0 G

Rating 
DEN 4799.76

Од стока
Во магацинот

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.UPC : 195713126649. Тежина : 6.500 lbs.P15 S G2,W10 P,I7,32 GB,1 TB,3 YR.

Детални спецификации

Додатоци на производи