• Свеж
Економија Анти-Замор Душеци, 2 1/4 x 5', Црна, 1/Секој

Економија Анти-Замор Душеци, 2 1/4 x 5', Црна, 1/Секој

Rating 
DEN 2152.80

Од стока
Во магацинот

Основниот анти-замор заштита.ПВЦ затворен мобилен пена ублажува нога и назад непријатност.Обезбедува бариера за ладно подови.Сите четири страни се beveled за да се минимизира патување опасности. 3/8" дебелина. 2 1/4 x 5' Црна Економија Анти-Замор Мат.Основниот анти-замор заштита.ПВЦ затворен мобилен пена ублажува нога и назад непријатност.Обезбедува бариера за ладно подови.Сите четири страни се beveled за да се минимизира патување опасности. 3/8" дебелина.

Детални спецификации

Додатоци на производи