• Свеж
Sony Xperia 1 J9110 128GB 6GB RAM меморија Меѓународна Верзија - Бела

Sony Xperia 1 J9110 128GB 6GB RAM меморија Меѓународна Верзија - Бела

Rating 
DEN 10319.76

Од стока
Во магацинот

6. 5" 4 K OLED паметен телефон со 21 : 9 Кино Широк екран.Тројно леќи на камерата систем со Око авто-фокус и до 10 fps забрзано снимање со AF/AE следење за прецизност фокусот и експозицијата.Enhanced екранот поставување на Создателот режим (ITU-R БТ. 2020 поддршка и 10-малку тонски градација) и нов кино снимка функција Кино Про "Powered by Cuneate" за да се одрази на создателот е намера.Извонредно мулти-димензионална Dolby Атоми Игра Подобрувач на владата оптимизира играта е обработка на перформансите.

Детални спецификации

Додатоци на производи