• Свеж
КУТИЈА САД BPFSA18122 Анти-Статички Пена Шпедитерите, 18 x 12 х 2-3/4, Розова/Бела (Пакување од 24)

КУТИЈА САД BPFSA18122 Анти-Статички Пена Шпедитерите, 18 x 12 х 2-3/4, Розова/Бела (Пакување од 24)

Rating 
DEN 16094.16

Од стока
Во магацинот

Анти-статички згрчена пена вметната во 200#/ект-32 брановидни шпедитерите.Шпедитерите пристигне со пена залепени до врвот и да изгубат на дното.Шпедитерите задржете предмети во место за да се спречи лизгање. 18 инчен x 12 инчи x 2 3/4 инчи анти-статички пена шпедитерите.Одличен анти-статички заштита за кршливи предмети.Анти-Статички згрчена пена вметната во 200#/ект-32 брановидни шпедитерите.Шпедитерите пристигне со пена залепени до врвот и да изгубат на дното.Шпедитерите задржете предмети во место за да се спречи лизгање.

Детални спецификации

Додатоци на производи