• Свеж
Smart Купи PROBOOK 630 G8 I5-1145G7 16GB 512GB 13IN

Smart Купи PROBOOK 630 G8 I5-1145G7 16GB 512GB 13IN

Rating 
DEN 4031.76

Од стока
Во магацинот

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .SMART КУПИ PROBOOK 630 G8 I5-1145 G7 16 GB 512 GB 13 IN.SMART КУПИ PROBOOK 630 G8 I5-1145 G7 16 GB 512 GB 13 IN.

Детални спецификации

Додатоци на производи