• Свеж
Пакет од 5! 140 Qt. / 35 Литри / 132 Литри Сина Плоштадот Recycle Bin со Замав Капак. Ѓубре Торба Вклучени.Кујна Отпад Сад Комерцијални Ѓубре Може Да Recycle Bin

Пакет од 5! 140 Qt. / 35 Литри / 132 Литри Сина Плоштадот Recycle Bin со Замав Капак. Ѓубре Торба Вклучени.Кујна Отпад Сад Комерцијални

Rating 
DEN 15356.88

Од стока
Во магацинот

ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ, Издржливи нови контејнери ги чисти и се исуши со леснотија за долготрајна употреба.Целокупната Димензии : Ширина 19 1/4 Инчи.Висина 27 1/2 Инчи.Лесни, издржлива пластика изградба дека нема да рѓа или чип.

Детални спецификации

Додатоци на производи