• Свеж
3M Nomex IIIA Ткаенина Пламен Отпорни на Надворешниот Покровот (За Користење Со 3M Versaflo M-400 Серија Шлемови) (1 По Случај)

3M Nomex IIIA Ткаенина Пламен Отпорни на Надворешниот Покровот (За Користење Со 3M Versaflo M-400 Серија Шлемови) (1 По Случај)

Rating 
DEN 3788.40

Од стока
Во магацинот

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 3 M. 3 M # 7100001830 - 3 M Nomex IIIA Ткаенина Пламен Отпорни на Надворешниот Покровот (За Користење Со 3 M Versaflo M-400 Серија Шлемови) (1 По Случај).

Детални спецификации

Додатоци на производи