• Свеж
Се вклопува 98-05 Парк Ave Лево Возачот Огледало Стаклена Леќа w/Лепило САД Алтернатива на Директен се Вклопуваат во Текот на Загреана Авто Затемнување Тип

Се вклопува 98-05 Парк Ave Лево Возачот Огледало Стаклена Леќа w/Лепило САД Алтернатива на Директен се Вклопуваат во Текот на Загреана

Rating 
DEN 452.88

Од стока
Во магацинот

Нови во Кутија : Точно се Вклопи во Огледало Стакло Замена на Леќа Fitment : Лево Возачот Страна w/o поддршка плочата Одговара на моделите опремени со Загреан авто затемнување тип огледала само.Авто Намалена функција ќе бидат изгубени, но топлина функција останува.Лепило Влошки вклучени за брз лесно се инсталира.Висок Квалитет произведени во САД ги Исполнува или го надминува ОЕМ спецификации.инсталирајте инструкции на кутија.Мерки : 8 инчи најдолго дијагонала 4 x 7-1/8 центри За други опции контактирајте со нас.Оваа замена Стакло објектив е дизајниран за замена на веќе постоечките огледало стаклена леќа.Ако вашето огледало е нема, повеќе од веројатно на задните поддршка плоча ова огледало треба да се закачите да е нема, како и.Ве молиме потврдете дека дел е присутна и функционира правилно.

Детални спецификации

Додатоци на производи