• Свеж
Бесплатни Стои Чевли Полици Гума Дрво Долго Клупата Промена Чевли Клупата Нордиските Двојно Трпезариска Столица 12035.545 cm (Боја : A)

Бесплатни Стои Чевли Полици Гума Дрво Долго Клупата Промена Чевли Клупата Нордиските Двојно Трпезариска Столица 12035.545 cm (Боја

Rating 
DEN 8763.84

Од стока
Во магацинот

Здрава и еколошки бои, без мравја киселина, нема загадување, без мирис, без штета, здравје и заштита на животната средина.Агол лак третман за да се заштити семејството безбедност.Смелите цврсто дрво нозе се дизајнирани за да биде силен и јак.Употреба : двор, конференциска сала, соба за разговор, дома.Големина : 120*35.5*45см.Име : Цврсто дрво долго bench Material : гума wood Model Број : 2605 Size : 120*35.5*45cm Style : pastoral Furniture структура : заградата structure Whether да се соберат : assembly Applicable објект : adult Rubber дрво : тешки и силна, убава текстура, отпорен на корозија плоштадот попуштат, нежна текстура.

Детални спецификации

Додатоци на производи