• Свеж
LXX Микробранова Багажник, Леб Багажник, Заградата,Складирање, Управување, Складирање, Управување со Зачин Багажник, Кабинет Полица,Завршувајќи Полица Мултифункцио

LXX Микробранова Багажник, Леб Багажник, Заградата,Складирање, Управување, Складирање, Управување со Зачин Багажник, Кабинет Полица,Завршувајќи

Rating 
DEN 1005.60

Од стока
Во магацинот

✔Брза Инсталација и Лесен за Чистење : Лесно да се Соберат со Алатки и Инструкции Вклучени во Пакетот,И со Влажна Крпа Може да се Избрише Валкани Дамка Лесно од Мазна Површина. ●Она што се Вклучени : 1 X Кујна Решетката.

Детални спецификации

Додатоци на производи