• Свеж
Hallowell U3228-1G-PT / U3258-1G-PT / U3288-1G-PT Galvanite Три Широк Еден Тиер Шкафче во Пергамент (Unassembled) Големина: 78 H x 36 W x 18 D

Hallowell U3228-1G-PT / U3258-1G-PT / U3288-1G-PT Galvanite Три Широк Еден Тиер Шкафче во Пергамент (Unassembled) Големина: 78 H

Rating 
DEN 791.76

Од стока
Во магацинот

-Не ' рѓосувачки челик вдлабнати се справи. -Средна големина. -Собранието се потребни.Лист челични компоненти се фабрикувани на специјално третирани челик нарекува galvanneal. -Премиерот galvanneal лист челична конструкција. -Hallowell обезбедува две години гаранција. -Galvanite колекција. -Направен во САД.Карактеристики : -Три широк еден тиер шкафче.Спецификации : -Вклучува galvanneal отпорни на корозија челик лист компоненти, шапка полица, еден двоен кука и двајца еден куки. -Пергамент боја.Galvanite отпорни на корозија челик гардероби се совршени во влажни, влажни или влажна области. -Три точка гравитацијата лифт тип latching.

Детални спецификации

Додатоци на производи