• Свеж
Avran Kapok Назад Грлото на Перница и Мека Јога Блок, 15 Инчен Тај Стил Ткаенина

Avran Kapok Назад Грлото на Перница и Мека Јога Блок, 15 Инчен Тај Стил Ткаенина

Rating 
DEN 1031.76

Од стока
Во магацинот

Мерки 15 Инчи Долго x 7.5 Инчи Широка x 5 Инчен Високи.Исполнет со сите природни kapok влакна од kapok дрво.Фирма, но мека доволно за да биде соодветен за вратот перница.Може да функционира како прекрасен јога блок.Тај стил patterning за поединечно, patterened изглед.

Детални спецификации

Додатоци на производи