• Свеж
Lzour со Полно Тело, Shiatsu Масажа Стол регулируема Облегалка/Нулта Гравитација Масажа Стол со SL Песна,Воздух Масажа,Тајландски Истегнување,темпото на енергија,Нога Ма?

Lzour со Полно Тело, Shiatsu Масажа Стол регулируема Облегалка/Нулта Гравитација Масажа Стол со SL Песна,Воздух Масажа,Тајландски

Rating 
DEN 844.80

Од стока
Во магацинот

Две греење уред во половината на масажа стол може да се загрее вашиот половината, и да се грижи за вашето здравје со достигнува до 45℃.Со ергономски дизајн и професионална масажа техники како shiatsu, месење, тропа, мачкам тапкање, и воздушниот притисок, оваа масажа стол може да ви обезбеди комплетна релаксирачка масажа искуство од глава до пети.Функција : ✔ 130cm Подолго SL Track Covering од глава до дното на задникот, движењето турка, squats, преси, squats, блузи, и чука заедно водич шини да се опуштите и да уживате. [Простор за Заштеда на енергија]Ugears масажа стол овозможува само за 5cm помеѓу масажа на стол и на ѕид.✔ Греење Function Built во грејачи за половината, помага да се подобри циркулацијата и метаболизам, а во исто време зголемување на вашиот целокупната удобност.Масажа воздушни перници капак на рамената, грбот, колковите, теле и нозете област, ви овозможи да уживате во Tuina масажа во looping ритмичка.Комбинирање на Тајландски-стил масажа и други методи за да се изврши релаксирачка масажа.✔ Тајландски се Протега Massage Thai алкохол е еден вид на Тајландски масажа, алкохол опсег е голем и широк, масажа 20 минути секој пат, целото тело ќе биде многу опуштено.5 x 34 inches Item Бруто / Нето Тежина : 256 / 208.✔ Нулта Гравитација & Простор за Заштеда на енергија Design The нулта гравитација позиција е оној со најдобри масажа ефект.

Детални спецификации

Додатоци на производи