• Свеж
Spinbrush ПРО ЧИСТИ Батеријата Напојува Четка за заби, Средни Влакната, 1 Смета, Злато или Сина Боја Може да се Разликуваат

Spinbrush ПРО ЧИСТИ Батеријата Напојува Четка за заби, Средни Влакната, 1 Смета, Злато или Сина Боја Може да се Разликуваат

Rating 
DEN 342.72

Од стока
Во магацинот

Чувајте ги вашите рачка за да заштедат пари и пластични со Spinbrush бренд рефил пакети!Рачките се достапни во премиум злато или металик сина акцент бои, и може да се разликуваат со купување.Бакнеж вашиот плакета збогум со вашиот НОВ & подобрена Spinbrush ПРО ЧИСТА четка за заби!Двојна акција четка главата е клинички докажано да се отстранат до 70% повеќе плакета во тешко да се постигне места од рачни четки за заби.Spinbrush батерија-напојува четки за заби се Стоматолог Препорачува, Не се Тестирани на Животни, и се Направени Без BPA Пластика.ОТСТРАНУВАЊЕ на ПОВЕЌЕ ПЛАКЕТА со Spinbrush ПРО ЧИСТА четка глави; до 70% повеќе отколку прирачник четка за заби во тешко да се постигне места.Новата, лесна-за-отворање на картон се рециклираат и лента во внатрешноста (пластични #1) е направено со рециклирани материјали.МЕКА SWITCH моќ копчиња се полесно да го вклучите/исклучите и помогне да се спречи вода од протекување во внатрешноста на четка.

Детални спецификации

Додатоци на производи