• Свеж
Замена на Батеријата за NOVATEL Безжична Jetpack MiFi 6620L MiFi 6620L MiFi 6630 MiFi6620L MiFi6630 Дел НЕ 40115131.01 GB-S10-985354-0100

Замена на Батеријата за NOVATEL Безжична Jetpack MiFi 6620L MiFi 6620L MiFi 6630 MiFi6620L MiFi6630 Дел НЕ 40115131.01 GB-S10-985354-0100

Rating 
DEN 488.16

Од стока
Во магацинот

Одговара Model NOVATEL WIRELESSJetpack Mi Fi 6620 L Mi Fi 6620 L Mi Fi 6630 Mi Fi6620 L Mi Fi6630 Part Number NOVATEL WIRELESS40115131.01 GB-S10-985354-0100 Please обезбеди и модел на батеријата и дел број се компатибилни со вашиот уред пред купување.

Детални спецификации

Додатоци на производи