• Свеж
OnGUARD Вратата Засилување | Запира Насилни Ограбувачи & Rioter е | Стоп Вратата Удар ins | Withstands 3000 Кг

OnGUARD Вратата Засилување | Запира Насилни Ограбувачи & Rioter е | Стоп Вратата Удар ins | Withstands 3000 Кг

Rating 
DEN 599.76

Од стока
Во магацинот

Лесно се инсталира на повеќето дрво, бетон или плочка подови, итн.На revolu наградуван On GARD е најсилниот вратата се подготвуваат достапна на целиот свет.Меѓутоа, Ако вашиот подот е бетонски - вие ќе треба да купите конкретни завртки и конкретни вежба малку.ИТНО ЗАБЕЛЕШКА : Долниот кат плоча е 1/2 инч во висина.Јас лично се проверуваат за да се гарантира својата еластичност среде некои од harshest тестирање може да се замисли.

Детални спецификации

Додатоци на производи