• Свеж
HHYGR Градите Massager, Електрични Гради Раст Massager, Градите Подобрувач Електрични, Жена Градите Massager Биста Проширување Кревање Греење Градите Масажа Инструмент

HHYGR Градите Massager, Електрични Гради Раст Massager, Градите Подобрувач Електрични, Жена Градите Massager Биста Проширување Кревање

Rating 
DEN 700.80

Од стока
Во магацинот

Избегнувајте да јадете сурови, ладна и студена храна, и јадете повеќе топло и условно храна; Пијте повеќе супа, како што се црвени датуми, medlar супа, кикирики и свинска hoof супа; Пијте повеќе јогурт и грав производи за да се обезбеди соодветна спиење.Поради тоа форми на тече млеко!.Ефективен дизајн : Microcomputer контролирани од вибрациона масажа може да се промовира циркулацијата на крвта и го стимулира развојот на торакална лобус, што е во согласност со ергономски дизајн, удобно личниот изглед и аеродинамика.Масажа принцип : физиотерапија градите подобрување, уникатен градите подобрување на диск и далеку инфрацрвена материјали во комбинација со градите подобрување, активирајте градите ткиво клетки, активирајте женски виталност, подобрување на телото хормони, забрзување на циркулацијата на крвта, доењето и да застане во телото.7 VCharging Струја : 5 V/1 AWorking време : 15min Charging метод : USB charging Individual производ големина : 13*10*1cm Packing листата : 2 парчиња* градите massager1 Pcs* далечински control1 Pcs* англиски manual1 Pcs*полнење преку USB кабел.Ниско ниво на бучава за време на работата.Внимание треба да се посвети на време масажа : препорачливо е да се зајакне вежби, не повеќе градите проширување остварување и одржување на среќен расположение, која може да ја намали веројатноста на градите хиперплазија на простатата.

Детални спецификации

Додатоци на производи