• Свеж
VetIQ Максимална Сила Хип & Заеднички, 180 Пилешко со Вкус Chews Мека за Кучиња, 22.2 оз (Пакување од 3)

VetIQ Максимална Сила Хип & Заеднички, 180 Пилешко со Вкус Chews Мека за Кучиња, 22.2 оз (Пакување од 3)

Rating 
DEN 1530.72

Од стока
Во магацинот

Одличен вкус колкот и заеднички медицина третман за вашето куче направени со сите природни состојки за здрави зглобови.Комплементарна колкот и заеднички милениче медицина храна за лекување на возрасни кучиња.Куче третира направени со вистински состојки за вашето куче сака да јаде медицината се третираат за да се ублажат нивните колкот и болки во зглобовите.Вкусни Vetiq Максимална Сила Куче Хип & Заеднички Медицина - Колкот и Заеднички Медицина за Кучиња Да се Третираат, 90 Смета третираат работи природно за ублажување на вкочанетост и болки во зглобовите, па вашето куче може да се врати во игра болка слободни.Овие колкот и заеднички медицина за кучиња се третира deliciously здрава, богата со протеини и содржи природни superfood состојки за вашето домашно милениче е добивање на сите свои хранливи материи и здрава колковите и зглобовите.Ова е болно и го забавува вашето домашно милениче надолу.Vetiq Максимална Сила Куче Хип & Заеднички Медицина - Колкот и Заеднички Медицина за Кучиња Да се Третираат, 90 Count се deliciously здрава вистински пилешко лекување што е богата со протеини и е направено без житарки, соја или вештачки бои и вкусови, така што вашето куче е добивање на сите хранливи материи милениче потреби додека ослободување на болката на нивните вкочанети колковите и зглобовите.

Детални спецификации

Додатоци на производи