• Свеж
Baracti Еластична String за Бразлетна - Совршен 0.7 mm Широк Мозок – Силна Тема за Изработка на Накит, Beading - Јасно Жица за Секојдневна Занает (0.7)

Baracti Еластична String за Бразлетна - Совршен 0.7 mm Широк Мозок – Силна Тема за Изработка на Накит, Beading - Јасно Жица за Секојдневна

Rating 
DEN 167.76

Од стока
Во магацинот

Во случај, ако имате било какви прашања во врска со нашиот производ, контактирајте го нашиот експерт за поддршка на корисниците.Совршен Протега : Baracti еластична мозок е изработени од Најлон, кој се протега само на точниот износ.Робустен Јасно Еластична String : 0.Ние сме среќни да ги реши вашите проблеми.Сега можете лесно може да врзување јазли на вашите шарени монистра со тоа не се покаже нишка која може да се сокрие како про.Baracti Еластична Јасно String е направен од дебела и силни најлон дека никогаш не крши ниту frays да ги уништи вашите очекувања.Ние сакаме да блесне вашата Домот & Прилично Украси каде и да одите, па луѓето да им се восхитуваме на талентот и уметност внатре во вас.Силен материјал го подобрува животниот век на вашиот нараквици или други накит предмети направена со папочната врвка, па вие не може да се запре shinning во убави украси.Подебели & Подолго да го Користите : Јасно Еластичен String е дебела доволно да се поддржи вашиот тешки стакло или скапоцен камен монистра.Тема на монистра, додека совршено се вклопува половината.Задоволството на клиентите : Нашите невидливи string за beading, белегзија, и накит изработката е до ознаката.

Детални спецификации

Додатоци на производи