• Свеж
(500 компјутери) М3, DIN 127 Тип Б, Метрички, Спирален Пролет Заклучување Подлошки, Силициум Бронза

(500 компјутери) М3, DIN 127 Тип Б, Метрички, Спирален Пролет Заклучување Подлошки, Силициум Бронза

Rating 
DEN 4164.00

Од стока
Во магацинот

Дијаметар (Номинална) : M3 Diameter (Димензија) : 3mm Inside Дијаметар (Номинална) : 3.1 mm Outside Дијаметар (Номинална) : 6.2 mm Thickness (Номинална) : 0.8 mm Category : Спирален Пролет Заклучување Washers System на Мерење : Metric Brand : Aspen сврзувачки елементи®Материјал : Силикон Bronze Coating : Uncoated Standards и Спецификации : DIN 127 Тип BNB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Детални спецификации

Додатоци на производи