• Свеж
(1800 компјутери) M6, DIN 7980, Метрички, Спирален Пролет Заклучување Подлошки, Висока Јака, А2 Нерѓосувачки Челик

(1800 компјутери) M6, DIN 7980, Метрички, Спирален Пролет Заклучување Подлошки, Висока Јака, А2 Нерѓосувачки Челик

Rating 
DEN 2770.32

Од стока
Во магацинот

Дијаметар (Номинална) : M6 Diameter (Димензија) : 6mm Inside Дијаметар (Номинална) : 6.1 mm Outside Дијаметар (Номинална) : 9.9 mm Thickness (Номинална) : 1.6 mm Category : Спирален Пролет Заклучување Washers System на Мерење : Metric Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : Висок Collar Material : Нерѓосувачки Steel Material Одделение : А2 Нерѓосувачки Steel Coating : Uncoated Standards и Спецификации : DIN 7980 NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Детални спецификации

Додатоци на производи