• Свеж
Германски Shorthaired Покажувачот на подароци за жените, германски Shorthair Покажувачот на подароци, германски Shorthaired Покажувачот на мајка ми, германски Shorthaired Покажувачот

Германски Shorthaired Покажувачот на подароци за жените, германски Shorthair Покажувачот на подароци, германски Shorthaired Покажувачот

Rating 
DEN 527.76

Од стока
Во магацинот

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Оваа смешна кафе кригла е изградена од stoneware керамички, машина за миење на садови и микробранова безбедни за ваша погодност, и оваа смешна кафе кригла може да трае долго време без исчезнува или гребење по отпуштање на температура до 1350 степен.СМЕШНИ ШЕМА : Висок квалитет на графика создава една весела и опуштена атмосфера додека уживање во вашето кафе, коко, млеко или чај, совршен начин да уживате во вашиот кафе, чај, коко, топли пијалаци или ладни пијалоци.ERGONOMICAL ДИЗАЈН : Шема е печатење на двете страни од ова кафе кригла, со утеха - зафат C рачка, супер погоден за лево - hander или десно-hander луѓе, капацитет : 11oz или 15oz е соодветно доволно за вашата секојдневна употреба, мазна rim направи можете лесно sip од.СУПЕР ПРАКТИЧНА настава : Смешни роденденски подарок за вашата мајка, татко, баба и дедо, пријатели, роднини, соученици, bestie, брат, сестра или некој кој љубов пиење кафе, чај и топли и ладни пијалоци.Ова кафе кригла е новина подарок за Божиќ, годишнина, свадба, пензионирања, ангажирање, дипломирањето, housewarming или други фестивали. 100% MONEY-BACK ГАРАНЦИЈА : Понуда секој клиент најдобрите производи и услуги е нашата мисија.Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, тогаш ние ќе ви даде задоволни решение.

Детални спецификации

Додатоци на производи