• Свеж
uxcell 30pcs Силикони РКА Порта Анти-Прашина Затка Капа Покрива Црна

uxcell 30pcs Силикони РКА Порта Анти-Прашина Затка Капа Покрива Црна

Rating 
DEN 299.76

Од стока
Во магацинот

Вкупната Големина : 10.5 x 8.5 mm / x 0.41 0.33 инчи (D*H); Внатре Дијаметар : 8 mm / 0.31 инчи.Дизајниран за РКА порта на РКА опрема.Силиконски материјал, мека и издржливи.Заштита на пристаништето против прашина и rusting.Декорација на пристаништето за да се направи повеќе убави.Опис : 1.Дизајниран за РКА порта на РКА опрема.2.Силиконски материјал, мека и издржливи.3.Заштита на пристаништето против прашина и rusting.4.Декорација на пристаништето за да се направи повеќе убави.Спецификација : Одговара за : РКА Port Material : Silicone Color : Black Overall Големина : 10.5 x 8.5 mm / x 0.41 0.33 инчи (D*H)Внатре Дијаметар : 8 mm / 0.31 инчи (D)Пакет Содржина : 30pcs x РКА Силиконска Маска.

Детални спецификации

Додатоци на производи