• Свеж
Bettomshin М8 Хексадецимален Гром М8-1.25 x 70mm unc завршетоци со Хексадецимален Главата на Завртката Завртки 316 од не ' Рѓосувачки Челик Целосно Навој Хексадецимален Допрете

Bettomshin М8 Хексадецимален Гром М8-1.25 x 70mm unc завршетоци со Хексадецимален Главата на Завртката Завртки 316 од не ' Рѓосувачки

Rating 
DEN 312.24

Од стока
Во магацинот

Име На Производ : Хексадецимален Главата Завртки; Материјал : 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик; Сила Одделение : A4-70.Целосно Навој Хексагонални Гром На прачка со целосна навој на хексадецимален завртки генерално се нарекува целосно навој хексагонални завртки.Хексадецимален Дебелина : 5.Ако не знаете одредени податоци, ве молиме изберете овие завртки директно. Без разлика дали тоа е метал или дрво што се користи за заклучување, ние сме убедени дека нашите производи се најдобрите производи на пазарот, бидејќи ние сме многу професионални. Нерѓосувачки челик хексадецимален завртки се многу погодна за внатрешна и надворешна употреба. Димензија : М8 x 70mm ; Род Должина : 70mm /2. Бројот на забите и на теренот на конец се индустриски стандарди. Тоа е широко се користат во кревет рамки, железни врати, виткање столици, велосипеди, градина опрема, огради, скали, бродови, доковите, автомобили, алатни машини, DIY проекти итн.Тие имаат одлични ' рѓа отпор во свежа вода и сол вода апликации.76"; Хексадецимален Ширина : 13mm / 0.Целосно Навој Нерѓосувачки Челик Хексадецимален Завртки 1.05"; Стандард : ISO4017/DIN933.Половина Навој Хексагонални Гром На прачка со дел од нишката е генерално се нарекува половина навој хексагонални гром.

Детални спецификации

Додатоци на производи