• Свеж
BTSKY Уметност Маркер за Носење Кармин Организатор-60 Слотови Платно Zippered Маркери за Складирање за Prismacolor Допир Спектар Ноар Боја Sharpie Маркери, Празен Паричник Само (Си

BTSKY Уметност Маркер за Носење Кармин Организатор-60 Слотови Платно Zippered Маркери за Складирање за Prismacolor Допир Спектар

Rating 
DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

60 ИНДИВИДУАЛНИ СЛОТОВИ - Мулти-функционални организаторот го задржува вашиот Маркери и Prismacolor Маркери на вашата страна.Лесно да ги организирате вашите скапоцени колекција од боја и пристап до она што ви треба во секунди.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Направени од издржлив материјал и патент, овој маркер случај е добро направен да трае со години - случај сам по себе е лесен и компактен доволно за транспорт.SMART СКЛАДИРАЊЕ - Дизајнирани со отстранлив двојно-еднострани ракави, секој ракав се состои од 15 еластични јамки (15 х 4 = 60 слотови) со патент да се обезбеди безбедно транзит.Interal мрежа џеб може да собере дополнителни работи.Надворешноста се справи го прави лесно да го зграби и да си одат.Се ВКЛОПУВА МАРКЕРИ И КАРМИНИ : ова Можете да го користите за вашиот 60 компјутери маркери, покрај тоа, можете да ги организирате вашите кармини ако сте кармини/Lipsense дистрибутер.На џебови на задниот страни ќе aslo продавница мали предмети како што се бизнис картички, мобилен телефон и пенкала.НАЈДОБРИТЕ КАКО ПОДАРОК ИЛИ ЗА локална УПОТРЕБА - Со паметни капацитет за складирање, овој маркер случај е најдобар избор за организирање на вашите скапоцени колекција, или како подарок за Роденден, Денот на Мајката, Дипломирањето, Годишнина или Божиќ!.

Детални спецификации

Додатоци на производи