• Свеж
NANW 3-Pack Екран Заштитник Компатибилен со Fitbit Luxe, Сите Околу Заштитна TPU Случај Позлатен Анти-Нула Покрие Солиден Браник Школка за Luxe Smartwatch

NANW 3-Pack Екран Заштитник Компатибилен со Fitbit Luxe, Сите Околу Заштитна TPU Случај Позлатен Анти-Нула Покрие Солиден Браник

Rating 
DEN 206.16

Од стока
Во магацинот

Компатибилни Модели -Екран Заштитник работи само за 2021 НОВИ LUXE, а не и за другите модели.Различни бои на luxe заштитни случај направат вашиот види повеќе убави.Лесно да се Инсталира и се Земе Off - На Luxe екран заштитник случај е лесно да се инсталира и да ги преземат исклучено, можеби ќе треба да се отстрани Luxe бендови кога инсталирање на случај, и не треба да ги тргнеме на Luxe покрие додека се полни. (Совети : ве Молиме да го отстраните случај и користете сува крпа,тоа може да влијае на допир одговорност.).Кожата-пријателски Материјал - NANW Luxe заштитни случај е направен од Кожа-friendly КОМПЈУТЕР материјал, facile и издржливи.Оваа luxe заштитна обвивка со high-end материјали може да им понуди совршен заштитен за да се види Нула-доказ, анти-судир.Совршен за Заштита - целосна покриеност дизајн на оваа Luxe случај поклопецот е да го штити екранот и четири страни на се види од нула, да се загрози, судир или друга штета, ќе се обезбеди на сите круг на заштита за вашиот Luxe се види.Допир пријателски & HD Јасност - NANW Luxe целосна покриеност заштитни случај овозможува 100% екран осетлив на допир точноста и 99.99% HD јасност.Сите бои на екранот покажува incisively и сликовито без никакво нарушување.Случајот го штити видот, ги ублажува заморот и ја апсорбира сина светлина.

Детални спецификации

Додатоци на производи