• Свеж
LED Дисплеи amp; Додатоци Сина дифузен 1 Цифра Пакет од 10 (SC39-11PBWA/A)

LED Дисплеи amp; Додатоци Сина дифузен 1 Цифра Пакет од 10 (SC39-11PBWA/A)

Rating 
DEN 3026.40

Од стока
Во магацинот

Бројот на Цифри се : 1 Карактер, Големина : 0.39 Осветлување во Боја : Сина бранова Должина : 470 nm Конфигурација : Заеднички Катоден Ако Напред Тековната : 30 ма Vf - Напред Напон : 3.3 V Максимум Оперативни Температура : 85 C Минимум Температурата на работа : - 40 C Монтажа Стил : Преку Дупка Пакување : Цевка Температурата на работа Опсег : - 40 C до 85 C Тип : Нумерички Приказ Бренд : Kingbright Светлосен Интензитет : 7800 ucd Тип на Производ : LED Дисплеи Фабрика Пакет Количина : 39 Категорија : Прикажува.

Детални спецификации

Додатоци на производи