• Свеж
YDHNB Кујна Сребрениот Послужавник Сребрениот Послужавник за Фиока - Здрав Кујна Фиока Организаторот за Прибор Flatware Сребрениот Фиока Организаторот за Сребрениот Пр?

YDHNB Кујна Сребрениот Послужавник Сребрениот Послужавник за Фиока - Здрав Кујна Фиока Организаторот за Прибор Flatware Сребрениот

Rating 
DEN 957.60

Од стока
Во магацинот

Тоа може да се користи како сребрениот багажник, utensil послужавник и прибор за јадење организаторот.Карактеристики : - Материјал : МИЛЕНИЧИЊА - Size : 55*40*6cm/21.- Компактна големина, погодно за вас да го стави во фиока.Убава, а Сè со Цел : Организирање на сите компоненти, со цел да се направи да се чувствуваат населиле сите на време.Лесно ги чувате вашите кујнски прибор да се задржи вашата кујна чисти.Напредни Материјал : Тоа е направено на напредни материјали.Простор за Зачувување : Уникатен дизајн зголеми вашиот достапен простор за складирање во стандардна големина фиоки.Пакетот вклучува : 1 x Utensil Прибор за јадење Лента (Прибор Не се Вклучени)Забелешка : ве Молиме овозможи мало tolerances во големината поради рачни мерења на локации, и осветлување во фотографија може да резултира со разлика во боја отколку во реалниот живот.Лесно да се исчисти само со влажна крпа.Оваа дизајниран прибор за јадење фиока организатор е одговор за мали кујни.-Совршен за дом, училиште, канцеларија, ресторан, отворен, логорување и други активности на отворено.Телото на фиока за складирање кутија е направен од ПЕТ статии чување на кутии, нашите фиока за складирање кутија е повеќе здрави, траен и еколошки.Можете да види сè во поглед без да изгуби ништо.- Погоден за чување табела нож, вилушка, лажица и повеќе.

Детални спецификации

Додатоци на производи