• Свеж
Жолто Куче Дизајн Утлегар Лизга Јака, Кученце Задоволства Колекција

Жолто Куче Дизајн Утлегар Лизга Јака, Кученце Задоволства Колекција

Rating 
DEN 207.60

Од стока
Во магацинот

Одлично за надворешна кучиња, вода кучиња, поле кучиња, и обезбедувач на кучиња.Кученце Задоволства 14-инчен јака.ГАРАНЦИЈА - 100% ГАРАНТИРАНО - Овие куче јаки се поткрепени со Жолто Куче Дизајн 100% Гаранција.Но, тоа е исто така одлична за кучиња кој се повлече поради тоа е cinching акција.Оваа големина на Мал јака е 3/4 инчи широка и наменета за вратот големини од 12 до 16 инчи.Најдобрите на сите тие се перат.Машина перат и временските отпорни.

Детални спецификации

Додатоци на производи