• Свеж
Ambesonne Површни Фрли Перница Перница Маска, Пропатувам Светот, Тематските Историски Италијански Ознаки За Земја Венеција, Рим, Фиренца Pisa, Декоративни Плоштадот Акце

Ambesonne Површни Фрли Перница Перница Маска, Пропатувам Светот, Тематските Историски Италијански Ознаки За Земја Венеција, Рим,

Rating 
DEN 503.76

Од стока
Во магацинот

Направен од 100% Откачи Полиестер - водоотпорен, Висок квалитет на ткаенина.Преуредување и освежете го вашето соби со само еден допир!Започнете со овие забавни и декоративни перница случаи.Бои нема да избледи благодарение на новото дигитално печатење методи.Совршен подарок идеја за вашата мајка, татко, сестра, брат, баба, сопруга, сопруг и сите други најблиски со многу изненадувачки дизајни.Совршен за вашиот дом, канцеларија, кафе, студија, студио, клуб, бар и др.Машина перат - Деликатна циклус, Фен безбедно.Разновиден.

Детални спецификации

Додатоци на производи