• Свеж
YDHNB Прибор за јадење Фах Организатор Бела, Метал Кујна Flatware Сребрениот Фиока Организатор Utensil Фах Фиока Вметнете 8 Прегради

YDHNB Прибор за јадење Фах Организатор Бела, Метал Кујна Flatware Сребрениот Фиока Организатор Utensil Фах Фиока Вметнете 8 Прегради

Rating 
DEN 1593.84

Од стока
Во магацинот

Уникатен дизајн зголеми вашиот достапен простор за складирање во стандардна големина фиоки.Простор за Зачувување : 8 индивидуално, наредени прегради погоден за различни прибор за јадење.Можете да види сè во поглед без да изгуби ништо.

Детални спецификации

Додатоци на производи