• Свеж
Браунинг 3020X 2 5/8 Коси Понесе Черупка 2-5/8 Понесе

Браунинг 3020X 2 5/8 Коси Понесе Черупка 2-5/8 Понесе

Rating 
DEN 1673.28

Од стока
Во магацинот

Не прирабница и проекција за да ги затворите апликациите.Големини на располагање : 1008, 1108, 1210,1215,1310, 1610, 1615, 2012, 2517, 2525, 3020, 3030, 3535, 4040, 4545, 5050, 6050, 7060, 8065. Не подмачкување черупка или бунари.За да ја инсталирате, натпревар дупка шема не навој дупки.Големина # 3020 X 2 5/8 Коси Понесе Черупка 2-5/8 се Роди".

Детални спецификации

Додатоци на производи