• Свеж
Jamaican Манго & Вар, Брада Миење & клима уред, 8 мл

Jamaican Манго & Вар, Брада Миење & клима уред, 8 мл

Rating 
DEN 1262.40

Од стока
Во магацинот

Нашите навлажнувачки формули се збогатени со витамини A & E за одржување на здравјето на косата, да го промовира сјај и заштита на сите брада видови.СКРОТИ ВАШИОТ ГРИВА : Брада грижа прават лесно!Исполнет со Jamaican Црна рицинус, нашите Брада се Мијат и средство за смекнување на косата омекнува грубата коса и заптивки во влага за длабоко климатизација.Доаѓа во светло освежувачки мирис.Формулиран без parabens или сулфати, оставајќи вас и вашата брада чувство на удобност и бараат неверојатни.Така може да го украсите и се дефинира со доверба.Не само што ги негуваме, но тоа, исто така, штити од губење на кршење и подели завршува.НАШАТА ГАРАНЦИЈА ЗА ВАС : Ако не сте 100% задоволни со резултатите што ги добивате од оваа производ, тогаш ние ќе cheerfully рефундирање на вашите куповна цена, без прашања праша. 2-N-1 РЕШЕНИЕ : Нашиот комерцијален формула длабоко во кожата за да се отстрани нечистотијата и маснотиите и хидрира во еден лесен чекор.ПРИРОДНИ НЕГУВАЊЕ СОСТОЈКИ : уникатна комбинација од природни масла и moisturizers кои се апсорбираат брзо.ОДНОС НА БРАДА : Секој голема брада започнува со големо чистење!Jamaican Манго & Вар Брада Миење & клима уред длабоко во кожата, moisturizes, и ја елиминира мирис сите во исто време.

Детални спецификации

Додатоци на производи