• Свеж
BikeMaster Универзална Круг Мини Труп Пак Сигнал 122-9826

BikeMaster Универзална Круг Мини Труп Пак Сигнал 122-9826

Rating 
DEN 1293.60

Од стока
Во магацинот

Краток труп маркер светла достапен во црна и карбонски влакна.Еден светилки со вжарено, кои се продаваат во парови.Не DOT одобрени.Краток Труп Маркер Lights Single Филамент Bulbs Not ТОЧКА Approved Style : Round Dimensions : 3" X 1-1/2"Леќа Боја : Amber Shell Боја : Black Sold во Парови.

Детални спецификации

Додатоци на производи